O Kancelarii

obrys zdjęcia

Radca prawny Jelenia Góra

Kancelaria ADWOKACKA Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka Piotr Śmiałkowski

Kancelaria została utworzona z myślą o prowadzeniu spraw na rynku lokalnym w Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Lwówku Śląskim, Kamiennej Górze, Złotoryi, Bolesławcu i okolicach, natomiast jesteśmy otwarci na prowadzenie spraw z terenu całej Polski.

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym, w sprawach cywilnych o zapłatę, w tym w sprawach odszkodowawczych, sprawach rodzinnych w tym o rozwód, podziały majątku i sprawach spadkowych. W ramach kancelarii świadczone są usługi dla indywidualnych osób potrzebujących pomocy prawnej, jak i przedsiębiorców. Ponadto obszarem działalności Kancelarii jest „oddłużanie” osób fizycznych przez prowadzenie spraw o upadłość konsumencką, a także pomaganie w skutecznym odzyskiwaniu wierzytelności.

Założyciel Kancelarii adwokat Piotr Śmiałkowski rozpoczął swoją karierę zawodową od służby w organach ścigania, gdzie możliwe było poznanie taktyki działań i technicznych możliwości gromadzenia dowodów przez Policję i Prokuraturę. W 2017r. ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskiem. Od 2019r. przynależał do  Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu, w tym czasie zdobywał doświadczenie w wykonywaniu zawodu w cenionych kancelariach adwokacko – radcowskich we Wrocławiu. W praktyce zawodowej występował jako obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych, zajmował się prowadzeniem procesów cywilnych w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa rodzinnego, prowadził sprawy o podziały majątku i działy spadku. Obecnie adwokat Piotr Śmiałkowski przynależy do samorządu adwokackiego, będąc członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Wałbrzychu.

Od 2020r. adwokat Piotr Śmiałkowski współtworzy spółkę Kancelarię Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k. o zasięgu ogólnopolskim, gdzie wraz z doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi realizują wspólne projekty i reprezentują interesy klientów niemal w każdej dziedzinie prawa.

adwokat Bolesławiec, adwokat Lubań, adwokat Lwówek Śląski, adwokat Kamienna Góra, adwokat Kąty Wrocławskie, adwokat Świdnica, adwokat Wałbrzych

Moją zasadą przy współpracy z klientami jest przekazywanie im informacji w sposób prosty, zrozumiały i szczery. Mam świadomość, że osoby zwracające się do mnie o pomoc, często znajdują się w ciężkiej sytuacji, często determinującej ich dalsze życie. Moim celem jest, aby każda z tych osób nie miała obaw, co do skontaktowania się ze mną, czy zadania mi pytania.

Piotr Śmiałkowski

Na co dzień świadczę usługi w Jeleniej Górze i okolicach, biuro Kancelarii znajduje się w Jeleniej Górze przy ul. Wojska Polskiego 48b/1 (UWAGA poprzednia siedziba znajdowała się na ul. ul. Okrzei 5/1.) Istnieje także możliwość spotkania w drugim biurze, w Kątach Wrocławskich przy ul. 1 Maja 38b/1.